Szukaj szkolenia

słowo kluczowe

typ szkolenia

tematyka szkolenia

termin szkolenia

cena szkolenia otwartego

firma

 
 
Subskrybuj szkolenia.nf.pl
 
 
Nieruchomości
Domiporta.pl
 
Zainteresowało Cię to szkolenie? Poleć je swoim znajomym.
Twoje imię i nazwisko:
Twoj email:
Email znajomego, któremu chcesz polecić szkolenie:

WARSZTAT TERAPII TAŃCEM I RUCHEM – POPRSTU BYĆ

tematyka:
cena netto:

0

cena brutto:

0,00* co zawiera cena szkolenia »

terminy:

Brak wolnych terminów!

Organizator szkolenia

Ośrodek Psychoterapii Tańcem i Ruchem

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

kontakt

pokaż dane kontaktowe

 

cel szkolenia:

Tańce w kręgu pochodzą z wielu kultur: celtyckiej, bałkańskiej,cygańskiej, greckiej, żydowskiej i maja szerokie zastosowanie w terapiitańcem. Niektóre z nich miały znaczenie odświętne, rytualne, innetowarzyszyły ludziom w rytmie codziennego życia lub po prostuintegrowały społeczność. Tańce w kręgu to tańce dla niemal każdego. Sąproste i zawsze składają się z sekwencji kroków, powtarzających sięprzez cały taniec. Nie potrzeba do nich partnera, ani doświadczeniatanecznego. Ich siłą jest poczucie wspólnoty i świadome skupienie na energii grupy, energii powstającej podczas wspólnego poruszania się w jednym rytmie. Ale tańczenie w kręgu to także indywidualne zaangażowanie każdego tańczącego, to medytacja w ruchu inspirująca zarówno ciało, umysł jak i duszę, budząca uśpioną w nich moc i ekspresję, wzmacniająca kontakt z samym sobą, z innymi, ze światem zewnętrznym.
Taniec i improwizacja ruchowa wykorzystywane w terapii tańcem i ruchem wspomagają osobistą, bezpośrednią i głęboką łączności z własnym ciałem, prowadzą do samoświadomości, samoakceptacji, spontaniczności i autentycznej ekspresji.
Poprzeztaniec i ruch możemy rozwiązywać wewnętrzne konflikty, lepiej radzić sobie ze stresem i trudami codzienności. Taniec jako metoda służąca poznaniu siebie, pomaga również odkryć i rozwinąć osobisty potencjał, a w konsekwencji zbudować własna drogę do twórczego życia, prowadząc do większej swobody i niezależności w wyrażaniu siebie i własnych emocji wżyciu codziennym.

^ na początek ^

metodologia:

warsztaty

^ na początek ^

grupa docelowa:

Warsztat skierowany zarówno do osób zainteresowanych rozwojem osobistym, jak i do terapeutów, psychologów,pedagogów pragnących wzbogacić własną praktykę o elementy terapii tańcem.

^ na początek ^