14 Godzin, 2 Dni

Mowa ciała kluczem do sukcesu

Cena do ustalenia
więcej terminów () mniej terminów
 • Szkolenie ,,Mowa ciała kluczem do sukcesu’’ skierowane jest do osób, które interesują zagadnienia mowy ciała . Celem warsztatów jest uświadomienie rangi ważności mowy ciała. Szkolenie ,,Mowa ciała kluczem do sukcesu ’’ jest ,,warsztatem’’, a więc skoncentrujemy się głównie na praktycznych narzędziach, które można zastosować natychmiast do samego siebie, zamiast mówić sobie po raz kolejny:’’ Od jutra...’’ Mam nadzieję, że dwa dni poświęcone wytężonej pracy nad sobą, przyniosą Państwu zamierzone rezultaty w postaci większej efektywności w działaniu i umiejętności interpersonalnych.  Celem szkolenia jest rozwijanie indywidualnych umiejętności w sferze komunikowania się i współpracy z innymi. Uczestnicy zapoznają się ze znaczeniem kanałów percepcyjnych poszczególnych typów odbiorców i praktycznymi sposobami wykorzystania ich. Poznają wpływ poprawnej gestykulacji oraz sposoby kierowania uwagą odbiorców za pomocą gestykulacji oraz postawy ciała. Nauczą się poprawnie wyznaczać granice osobiste odbiorców. Uczestnicy poznają tajniki korzystnej mowy ciała.

 • Rola pierwszego wrażenia i mowy ciała
  a)Twój wygląd też mówi
  b)Zasada 55-38-7 – pokazanie modelu
  c)Elementy mowy ciała a nastawienie rozmówcy
  d)Jak utrzymać zainteresowanie z naszym rozmówcą ?
  e)Zasady utrzymywania kontaktu wzrokowego z odbiorcą
  ● Umiejętność aktywnego słuchania
  a)aktywne słuchanie
  b)słyszenie i rozumienie
  Jak skutecznie przekazywać informacje-czyli profesjonalna komunikacja
  a)komunikacja jedno i dwustronna
  b)komunikacja formalna i nieformalna
  c)bariery w przekazywaniu informacji
  d)mówienie uściskiem
  ● uścisk dłoni
  ● czy zawsze powinniśmy podawać dłoń
  e) czy te oczy mogą kłamać… czyli mowa ciała a kontakt wzrokowy
  ● Mowa ciała kluczem do sukcesu
  a) w negocjacjach
  b) w delegowaniu zadań
  c) w rekrutacji pracowników
  d) w innych dziedzinach
  ● Psychologiczny savoir vivre a mowa ciała
  a) postawy wobec innych wg. Berne’a
  b) Gesty i postawy
  c) Siedzenie przy biurku
  d) Jakie zająć miejsce rozmawiając z drugą osobą ?
  ● Wysyłanie sygnałów u kobiet i mężczyzn

  a) mowa ciała kobiet
  b) mowa ciała mężczyzn
  c) Typy osobowości
  Metody i środki szkolen

 • Szkolenie ma charakter treningu umiejętności – podstawowe treści przekazywane są w formie prezentacji, następnie uczestnicy wykonują ćwiczenia praktyczne, biorą udział w symulacjach, rozwiązują testy pozwalające dokonać samooceny umiejętności.

  Stosowane metody dydaktyczne to: analiza przypadku, grupowe i indywidualne rozwiązywanie problemów, symulacje, gry menedżerskie, testy, dyskusja moderowana i prezentacja trenera.

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

 • 0 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Nasi trenerzy posiadają wysokie umiejętności w swoich dziedzinach co potwierdzili pracą dla czołowych firm biznesowych w kraju i współpracą z zagranicznymi placówkami. Aktualnie współpracują z firmami doradczo - szkoleniowymi, prowadząc szkolenia z obszaru Human Resources, sprzedaży i obsługi klienta, a także szkolenia z zakresu umiejętności społecznych. Wiodące tematy szkoleń: zarządzanie, rekrutacja i selekcja, komunikacja, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, treningi rozwoju osobistego i team building. Prowadzą także audyty personalne oraz badania klimatu w organizacjach.

Szkolenia o podobnej tematyce