2 Godzin, 0 Dni

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

250,00 PLN + VAT
więcej terminów () mniej terminów
 • Szkolenia z zakresu I pomocy są integralną częścią obowiązkowych szkoleń BHP, lecz jak wynika z badań, nie zawsze powiązane są z praktycznymi ćwiczeniami . Dlatego proponowane szkolenie pozwala na praktyczne uzyskanie umiejętności ratowania życia w różnych sytuacjach.  Nowoczesne zarządzanie bezpieczeństwem i zdrowiem załogi stanowi jeden w ważnych celów działania firm. Pomagamy w organizowaniu systemu I pomocy wg najnowszych zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia.

  Działanie tego systemu, jak również okresowe szkolenia są miarą nowoczesności firmy z załogą świadomą i potrafiąca radzić sobie w trudnych sytuacjach, które mogą dotykać pracowników lub klientów firmy .  Szkolenia w zakresie I pomocy przedlekarskiej opracowywane są indywidualnie, uwzględniając specyfikę pracy oraz zagrożenia na stanowiskach pracy. Omawiamy teoretyczne podstawy, ale główny nacisk kładziemy na wykonywanie przez szkolonych praktycznych ćwiczeń m.in. z użyciem fantomu i sprzętu ratowniczego.

 • I. Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia
  1. Czynności reanimacyjne w przypadku zatrzymania krążenia i oddychania - indywidualne ćwiczenia.
  2. Postępowanie z osobami nieprzytomnymi z zachowanymi czynnościami życiowymi.
  II. Pierwsza pomoc w
  1. Złamaniach.
  2. Zranieniach.
  3. Złamaniach kręgosłupa.
  4. Oparzeniach.
  5. Zachłyśnięciu.
  6. Zatruciach.

 • 250 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • analiza potrzeb

 • 250 PLN + 23% VAT za szkolenie

 • ----

Szkolenia prowadzi lekarz medycyny, specjalista II stopnia w medycynie przemysłowej, z wieloletnim doświadczeniem samodzielnej pracy w dużym międzynarodowym koncernie w dziale ochrony zdrowia pracowników( EHM) oraz w pracy na oddziałach intensywnej terapii.

Szkolenia o podobnej tematyce